Mārtiņš Egliens ir dzimis 1977. gada 13. oktobrī Rīgā literatūrvēsturnieces un muzejnieces Annas Eglienas un kinooperatora Severīna Egliena ģimenē.

Visu bērnību dziedājis Latvijas Radio bērnu vokālajā ansamblī “Dzeguzīte”. Beidzis Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālā teātra aktieru kursu 2000. gadā, kad arī sācis strādāt Nacionālajā teātrī.

Kopā ar kursabiedriem Mārci Maņjakovu, Karīnu Tatarinovu un Ditu Lūriņu-Eglienu izveidojuši un koncertējuši kā dziedošo aktieru grupa “Drama”.

Nacionālā teātra aktieris kopš 2000. gada, sācis kā talantīgs dramatisko lomu tēlotājs, bet strauji ieņēmis raksturotāja ampluā kā komēdijās, tā traģikomēdijās.

Pateicoties muzikālajiem dotumiem, koptajai balsij un klavierspēles prasmei, daudz darbojies muzikālajās izrādēs. Vairākkārt kā tekstu autors un režijas līdzautors piedalījies Teātra dienas koncertu veidošanā. 2001. gadā nominācija Labākais jaunais skatuves mākslinieks par Ako dēla lomu (“Indriķa hronika”) un Faka lomu (“Rietumu krastmala”).

LASI VĒL: “Tas tā nevar būt…” Parādījušies jaunumi par aktrisi Anastasiju Zavorotņuku

Kā tika vēstīts pagājušā gada vasarā, tad Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens veselības problēmu dēļ šovasar uz skatuves vēl neatgriezīsies.

Savukārt pirms neilga laika klajā nāca jaunas ziņas par Mārtiņa dzīves notikumiem, kas aizkustināja daudzus cilvēkus…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!