Anastasija Jurjevna Zavorotņuka ir dzimusi 1971. gada 3. aprīlī, Astrahaņā. Viņa ir krievu teātra un kino aktrise, TV raidījumu vadītāja un dziedātāja. Krievijas Federācijas godātais mākslinieks (2006).

Anastasija Zavorotņuka (pēc pases no 1999. līdz 2017. gadam bija vīra Strjukova vārds) dzimusi 1971. gada 3. aprīlī Astrahaņā. Māte – Krievijas Tautas māksliniece Valentīna Borisovna Zavorotņuka, strādāja Astrahaņas Jaunatnes teātrī. Tēvs – Jurijs Andrejevičs Zavorotņuks (01.09.1945. – 10.01.2014.), televīzijas režisors, Krievijas Televīzijas akadēmijas biedrs.

Vecākais brālis Svjatoslavs strādāja par filmas redaktoru Astrahaņā, nomira no peritonīta 52 gadu vecumā. Kopš agras bērnības Anastasija nolēma spēlēt teātrī un spītīgi īstenoja savu sapni: brīvajā laikā viņa studēja mūziku un dejošanu, kā arī piedalījās deju ansamblī Lotos.

Viņa absolvējusi Astrahaņas 1. bērnu mūzikas skolu. 1988.-1989.gadā viņa studēja Astrahaņas Valsts pedagoģiskā institūta vēstures nodaļā, bet pameta to un iestājās Maskavas Mākslas teātra skolā (Avangard Nikolaevich Leontiev kurss).

LASI VĒL: Miks Šūmahers nācis klajā ar emocionālu vēsti par savu tēvu F1 leģendu

Atgādinām, ka Zavorotņukai tika konstatēts ļaundabīgs smadzeņu audzējs. Līdz ar to pa šiem gadiem ziņas par talantīgo aktrisi nav bijušas daudz, jo ģimene vēlas paturēt arī sava privātumu.

Tomēr pirms neilga laika parādījās jauna informācija par to, kas notiek ar Anastasiju…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!