Jau vēstīts, ka Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens sastapās ar nopietnām veselības problēmām, kuru dēļ pat uz brīdi zaudēja runas spējas, tāpēc uz teātra skatuves kāpt vairs nevarēja.

Tomēr viņš teātri apmeklē arī kā skatītājs un šoreiz tas noticis īpaši priecīga notikuma dēļ, raksta izdevums “Privātā Dzīve”. Izrādās, ka Latvijas Nacionālajā teātrī uz skatuves kāpa Mārtiņa un aktrises Ditas Lūriņas astoņus gadus vecā meita Grēta.

LASI VĒL: Žūrija histērijā spieda pogas atkal un atkal, bet zāle aplaudēja, kājās stāvot. TĀ Vitnijas Hjūstones hītu nebija dziedājis vēl neviens!

Viņa spēlē britu autores Lūsijas Kirkvudas lugā “Debesjums”, un šī ir viņas debija. Turklāt loma nebūt nav no vieglajām – viņa atveido mazu meiteni, un lugā notiek viņas slepkavas tiesāšana.

Ar sev uzticēto lomu mazā Grēta galā tikusi lieliski. Sarunā ar žurnālu “Privātā Dzīve” meitene teikusi, ka sākumā bijis uztraukums, tomēr uzkāpjot uz skatuves, visas bailes aizmirsušās un jutusies ļoti labi.

“Sapratu, ka nav jābaidās, jo es jau zināju, kas man jādara,” – stāsta mazā aktrise. Visu rakstu lasi žurnāla “Privātā Dzīve” 17.janvāra numurā.