Lai nodrošinātu, ka saņemat svarīgāko informāciju un vislabākos pakalpojumus tad, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu (turpmāk tekstā „Portāls”), informācija un dati tiek vākti, izmantojot sīkfailus. Tas palīdz mums (un citām pilnvarotajām trešajām pusēm), lai nodrošinātu jūs ar personalizētu pieredzi, kad jūs apmeklējat Portālu. Kā arī tas ļauj mums uzlabot mūsu pakalpojumus un pārliecināties, ka jums būs viegli atrast to, ko jūs vēlaties. Savukārt mēs vēlamies, lai jūs izprastu šo tehnoloģiju izmantošanu, un Sīkfailu Politika izskaidro, kādus tehnoloģiju tipus mēs izmantojam, ko tie dara un jūsu izvēles attiecībā uz to izmantošanu.

Sīkfailu skaidrojums detalizētākā aprakstā:

Sīkfaili ir nelieli dati, kas tiek nosūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu no tīkla servera un tiek saglabāti ierīcē tā, lai mājaslapa var atpazīt jūsu datoru. Pastāv divu veidu sīkfaili, pastāvīgi un pagaidu jeb “sesijas” sīkfaili. Pastāvīgie sīkfaili tiek saglabāti kā faili datorā vai mobilajā ierīcē uz ilgu laiku. Sesijas sīkfaili uz laiku tiek novietoti jūsu datorā, kad jūs apmeklējat mūsu Portālu, bet pazūd, kad aizverat lapu, kas nozīmē, ka tie netiek saglabāti ierīcē. Lielākā daļa uzņēmumu izmanto sīkdatnes savās tīmekļa vietnēs, lai uzlabotu lietojamību. Un šīs sīkdatnes nevar kaitēt jūsu failiem vai palielināt risku saistībā par jebkāda veida vīrusu iekļūšanu jūsu datorā.

Sīkfaili tiek iedalīti šādās kategorijās:

Galvenie sīkfaili: šie sīkfaili ir noteikti vajadzīgi, lai mēs varētu nodrošināt mūsu mājaslapu. Piemēram, mēs varam izmantot šos sīkfailus, lai autentificētu un noteiktu mūsu lietotājus, kad viņi izmanto mūsu mājaslapu. Tāpēc mēs varam nodrošināt mūsu pakalpojumus. Bez šiem sīkfailiem mēs nevarētu jūs atzīt, un jūs nevarētu piekļūt mūsu pakalpojumiem.

Veiktspējas un funkcionalitātes sīkfaili: šie sīkfaili nav obligāti nepieciešami, bet ļauj personalizēt jūsu tiešsaistes pieredzi ar apmeklēto Portālu. Piemēram, jums nav nepieciešams atkārtoti ievadīt informāciju, ko jūs jau sniedzāt (populāras lapas, skatīšanās modeļi, viedokļi). Ja izvēlaties dzēst šos sīkfailus, tad jums būs ierobežota funkcionalitāte mūsu pakalpojumiem.

Reklāmu sīkfaili: šie sīkfaili izmanto informāciju par jūsu lietošanas paradumiem mūsu Portālā un tai skaitā arī citās vietnēs, piemēram, lapās, ko apmeklējat vai jūsu atbildi uz reklāmām, lai piegādātu reklāmas, kas vairāk piemērotas, gan ieslēdzot, gan izslēdzot mūsu Portālu. Šāda veida reklāmas tiek sauktas par “uz interesēm balstītām reklāmām”. Daudzi no šo sīkfailu veidiem pieder mūsu pakalpojumu sniedzējiem.

Tādēļ ņem vērā, ka tavā interneta pārlūkā jābūt atļautai sīkdatņu izmantošanai, lai pilnvērtīgi varētu izmantot šo portālu.

ES sīkdatņu likuma pilnais apraksts » (Angliski)