Slavenajai krievu aktrisei Anastasijai Zavorotņukai, kura jau vairākus gadus cīnās ar smagu vēža formu, šķiet, ir radusies jauna iespēja izveseļoties, pateicoties inovatīvām ārstēšanas metodēm, raksta “TopNews”, atsaucoties uz mediju “Komsomoļskaja pravda”.

Tagad zvaigzne ārstējas privātā klīnikā Maskavā, kurā strādā speciālisti no Izraēlas. Klīnikā ir unikāla iekārta, kas nav atrodama citās Krievijas medicīnas iestādēs.

Ārstēšanā tiek izmantota patentēta metode, kas var vairāk nekā divas reizes pagarināt pacientu ar glioblastomu paredzamo dzīves ilgumu.

LASI VĒL: “Mums par viņu ir satraukums.” Notikušas pārmaiņas Prāta Vētras mūziķa dzīvē

Kā raksta medijs, ārsti situāciju ar Zavorotņuku jau sauc par brīnumu, jo tikai 2% pacientu ar šo diagnozi dzīvo līdz pieciem gadiem.

Par Zavorotņukas ārstēšanu šajā iestādē viņas ģimene jau ir samaksājusi aptuveni 500 tūkstošus rubļu (teju 7000 eiro), un dienas izmaksas par uzturēšanos tajā svārstās no 39 līdz 94 tūkstošiem rubļu.

Atgādinām, ka kopš 2019. gada augusta vidus aktrise pārtrauca piedalīties teātra iestudējumos. 2019. gada 15. oktobrī aktrises tuvākais ģimenes loks paziņoja, ka aktrise ārstējas.  2020. gada 14. maijā kļuva zināms, ka Anastasijai Zavorotņukai tika diagnosticēts smadzeņu audzējs.