Grupa Prāta Vētra izveidojās 1989. gadā Jelgavā, un tās sastāvā bija pieci draugi no Jelgavas 1. vidusskolas: Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Gundars Mauševics, Kaspars Roga un Māris Mihelsons, taču Prāta Vētras vēsture stiepjas vēl tālāk, līdz bērnudārza laikam, kad Renārs Kaupers un Kaspars Roga kopā dziedājuši pie Ziemassvētku eglītes, un skolas laikiem, kad visi grupas dalībnieki kopā gājuši korī.

1995. gadā Prāta Vētra pirmoreiz iekaro visas Latvijas uzmanību ar dziesmu “Lidmašīnas”, kas kļūst par visu laiku pārdotāko singlu Latvijā, kā arī iegūst radio Super Fm gada dziesmas titulu.

Šajā gadā grupa uzstājas arī Vācijā un Lielbritānijā. Pēc eksperimentiem ar alternatīvo mūziku, grupa atgriežas pie sākotnējā skanējuma un izlaiž jaunu albumu “Veronika”, kas kļūst ļoti populārs pusaudžu auditorijā.

Populārākās albuma dziesmas ir “Dārznieks”, “Apelsīns” un “Lidmašīnas”.

Šodien šo grupu zina daudzi jo daudzi vietējie Latvijas iedzīvotāji un ne tikai. Grupa ir mīlēta arī ārpus Latvijas robežām. Viņiem ir daudz skaistu dziesmu, kas vienkārši liek pašas no sevis kustēties, dancot un dziedāt līdzi.

LASI VĒL: Sliktas ziņas grupas “Pērkona” bundzinieka Ikara Ruņģa dzīvē

Grupas esošie koncerti, kas ir bijuši pa vairākām Latvijas pilsētām, arī vienmēr ir skaisti un neaizmirstami pasākumi.

Tomēr pirms neilga laika klajā nāca ziņas par grupas dalībnieku, kam tomēr notiek pārmaiņas dzīvē…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!