Mihaels Šūmahers ir dzimis 1969. gada 3. janvārī Kerpenā. Viņš ir bijušais vācu autosportists, Formula 1 pilots. Viņš ir septiņkārtējs Formula 1 pasaules čempions, līdz ar to — titulētākais autosportists vēsturē.

Pirmos divus titulus M. Šūmahers izcīnīja, pārstāvot Benetton, taču lielākos panākumus: piecus čempiontitulus pēc kārtas viņš izcīnīja, braucot ar sarkano Ferrari formulu. 2006. gadā beidzis F1 pilota karjeru, viņš tomēr atgriezās sacīkšu apritē, un no 2010. līdz 2012. gada sezonai pārstāvēja Mercedes komandu F1 čempionātā.

Kad 2010. gadā M. Šūmahers tomēr atgriezās F1, pēc atgriešanās uzvarēt kādu Grand Prix viņam neizdevās (labākais sasniegums – trešā vieta 2012. gada Eiropas Grand Prix). 2012. gada oktobrī M. Šūmahers paziņoja, ka 2012. gada sezonas beigās atkārtoti izbeigs F1 pilota karjeru, šoreiz – pavisam.

Šogad aprit 10 gadi, kopš F1 leģenda Mihaels Šūmahers, slēpojot Francijas alpos, guva smagu galvas traumu. Kopš tā brīža sabiedrībai pieejama ļoti skopa informācija par viņa veselības stāvokli. Kamēr par F1 leģendu informācijas ir maz, tikmēr viņa dēls Miks jau ir startējis 2 sezonas F1 komandā.

Šobrīd viņš ir pašreizējais Mercedes AMG Formula One komandas rezerves pilots.

Tomēr pirms neilga laika Mihaela dēls Miks nāca klajā ar emocionālu ziņojumu, kas lika aizdomāties.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!