Netīkamais mantojums

Pēc traģēdijas ar dēla audzināšanu nodarbojās Marianna. Sieviete visiem spēkiem centās norobežot bērnu no neadekvātajiem tēva mantojuma faniem, bet izdarīt to bija grūti.

Visa trepju telpa, kur dzīvoja Coju ģimene, bija aprakstīta ar grafiti, laiku pa laikam tur nakšņoja Viktora fani. Skolā puiku pastāvīgi nomocīja ar jautājumiem par tēvu. Visur, izņemot vien mājas, Aleksandrs tika uztverts tikai kā aizgājušā muzikanta dzīvo ēnu!

Bet tēva mantojums nesa augļus: 15 gadu vecumā Saša palūdza mātei ģitāru. Viņa nebija par to sajūsmā, taču saprata, ka strīdēties nav vērts. Viktora dēlam ģitāras spēle padevās viegli un ātri. Starp citu, mūzika nebija Aleksandra vienīgais talants: puisis bija ļoti talantīgs mākslinieks un vebdizainers.

LASI VĒL: “Pasažieri bija tik lielā šokā, ka uzreiz pat īsti neaptvēra, kas tikko notika.” Liepājas autobusa šoferis pastāsta, kas notika

Pseidonīms piespiedu kārtā

Diemžēl lielāko daļu mūža Coja dēls nodzīvoja tēva ēnā. Jaunietis izvēlējās uzvārdu Molčanovs, lai producenti, kuriem viņš nesa savus darbus, nesaskatītu viņā tikai tēva talanta turpinājumu.

Jo tālāk, jo vairāk Sašu apgrūtināja tēva mantojuma slogs. Pat personīgajā dzīvē pār puisi krita Viktora ēna. Par laimi, Aleksandrs apprecēja sievieti, kura savā izredzētajā saskatīja viņa personīgās īpašības, bet ne to, ka viņš bija Coja dēls.

Lauztais solījums

Pirms uz viņsauli devās Marianna, viņa palūdza dēlam nekad nesniegt žurnālistiem intervijas. Savu solījumu vīrietis lauzis tikai vienu reizi, pastāstot cilvēkiem, cik grūti ir būt slavenības bērnam.

Tagad Aleksandrs Cojs daudz un raženi strādā un ar pārliecību raugās nākotnē, tomēr, tāpat kā iepriekš, savus darbus laiž klajā ar uzvārdu Molčanovs, lai izvairītos no…