Portāls liepajniekiem.lv vēsta par dramatisku situāciju uz Liepājas šosejas, kur tumšā vakarā tikai “Liepājas autobusu parka” šoferīša pieredze un aukstasinība piedzīvoja satraucošu brīdi.

Autobuss Rīga – Liepāja bijis aptuveni pie Bikstiem, kad pēkšņi pretim braucošo kravas auto sācis apdzīt vēl viens “smagais” – burtiski autobusa degungalā.

“Pēkšņi izbrauca pretī divas smagās mašīnas, viena otru apdzenot. Ceļš tajā vietā bija visai šaurs. Autobusa šoferis izbrauca pa pašu nomali, cik vien tālu varēja izbraukt.

LASI VĒL: “Ak, Dievs, viņš ir tik liels!” Netālu no Saldus izdodas nofilmēt īstu milzeni, kas skrien pa mājas zemes teritoriju (Video)

Viena nepareiza kustība, un mēs būtu grāvī. Ja nebūtu smagais, būtu grāvis,” piedzīvoto stāsta pasažieris Toms. Šoferis autobusu dabūjis atpakaļ uz ceļa un novaldījis arī spēkrata “mētāšanos”, tikmēr kravas auto šoferi aizbraukuši tālāk it kā nekas nebūtu noticis.

Uz ceļa tobrīd atradušās arī vairākas vieglās automašīnas.

Neskatoties uz to, ka tas šis notikums piedzīvots 2018. gada septembrī, ir svarīgi tomēr atcerēties par savu drošību un būt pateicīgiem tiem šoferīšiem, kam ir tikai liela pieredze pasažieru pārvadāšanā!

Tālākais vēl tikai sekoja…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!