Dzimis 1950. gada 17. septembrī. No 1966. gada līdz 1970. gadam mācījies LPSR Kultūras darbinieku tehnikumā. 1976. gadā pabeidz Valsts Konservatorijas Jaunatnes teātra kursu un līdz Jaunatnes teātra reorganizācijai 1992. gadā strādājis Jaunatnes teātrī, būdams viens no vadošiem teātra aktieriem.

1995. gadā Edmunds Freibergs, būdams galvenais režisors, piedāvājis Rūdolfam Plēpim vietu Nacionālajā teātrī, kuru viņš pamet dzeršanas dēļ, vēlreiz atgriežas atpakaļ trupā ar Karaļa Līra lomu, tomēr pēc dažiem gadiem spiests aiziet pavisam.

Filmējies vairāk nekā 20 kinofilmās, tajā skaitā “Spēle” (1981), režisors Arvīds Krievs, piedaloties Gunāram Piesim, “Emīla nedarbi” (1985), režisors Varis Brasla, “Viktorija” (1988).

LASI VĒL: Kam jābūt katras zodiaka zīmes mājā, lai veiksme būtu ik uz soļa

Kā iepriekš vēstījām, tad Septembrī Rūdolfs atzīmēja savu 72. dzimšanas dienu, kur dalījās savās emocijās un stāstos, kā viņam klājas dzīvē un pansionātā.

Aktieris arī neslēpj, ka viņam ir problēmas ar veselību, taču ir noskaņojuma pilns, lai mēģinātu darīt visu lietas labā, lai kaut cik tā uzlabotos.

Savukārt pirms neilga laika aktieris nāca klajā ar vēl vienu paziņojumu, kas rezonēja daudziem cilvēkiem…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!