Astrologi zina, kas vislabāk derēs katrai zodiaka zīmei. Tā, piemēram, noskaidrojies, ka dažādu zīmju cilvēki labāk jūtas, ja ap viņiem ir kaut kādas noteiktas interjera lietas. Mūsu šīs dienas stāstā tiks uzskaitītas ideālās lietas katrai zodiaka zīmei. Labākas dāvanas tu mūžam neatradīsi! Garantējam, ja labi orientēsies  pēc šī teksta, tad drīz vien visi tavi draugi bez mitas aicinās tevi ciemos.

Ideālās lietas katrai zodiaka zīmei

Auns

Ugunīgajam, straujajam Aunam iesakāms regulāri degt mājās sveces. Ja iespējams, šīs zīmes pārstāvim vajadzētu mājās labu kamīnu. Telpas papildināt ar priekšmetiem sarkanos un dzeltenos toņos. Kādu citu tas tracinātu, bet Aunu tas, gluži otrādi, nomierinās.

Vērsis

Pamatīgajiem un nopietnajiem Vēršiem spēka vieta ir viņa māja. Tāpēc arī šīs zīmes pārstāvjus sauc par mājās sēdētājiem. Dāvināt Vērsim var jebkuras lietas, kas simbolizē mājīgumu: mīkstas siltas čības, pledus, spilventiņus. Tas viss uzlādēs Vēršus ar enerģiju!

Dvīņi

Dvīņu lielākais ienaidnieks ir garlaicība. Pie tam  visgrūtāk šīs zīmes pārstāvjiem ir cīnīties ar garlaicību savās mājās. Tāpēc ideāla dāvana Dvīnim būs kāda galda spēle, interesanta grāmata, pat sporta parīkojums derēs!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!