Augiem cilvēka mīlestība ir tik pat nepieciešama kā laistīšana un kvalitatīva augsne.

Tie ar uzviju atdos tev to, ko tu katru dienu tiem dāvā. Augi attīra gaisu un savāc negatīvo enerģiju, kura uzkrājas telpās dienas laikā.

Augu aura ir ļoti sarežģīta. Jo vairāk tā sakritīs ar tavu auru, jo lielākas būs tavas simpātijas pret noteiktu augu. Pareizi izvēlēti istabas augi ne tikai uzlabos tavas mājas enerģētiku, bet arī tavu garīgo un fizisko labsajūtu.

Iepazīstināsim tevi ar augiem, kuri jāaudzē vairāk un ar augiem, no kuriem jāizvairās.

Augi – vampīri

1. Efeja

Tāpat kā citi vīteņaugi, efeja pievelk dažādas slimības, rada strīdus. Tā ir nevēlama arī ofisos. Efejai piemīt vīrišķā enerģētika un tā praktiski „izstumj” vīriešus no mājas, kurā tā atrodas.

2. Monstera

Izvairies no šā auga! Nekad nenovieto to guļamistabā vai bērnistabā. Ja mājā ir veci cilvēki vai bērni, monstera sāks aktīvi no viņiem „baroties”. Mājās labāk to neturēt.

3. Dīfenbahija

Tā noteikti nav piemērota mazām telpām. Tā savāc enerģiju nešķirojot – gan labo, gan negatīvo. To vēlams novietot plašā telpā, tur tā būs labs gaisa attīrītājs.

4. Begonija

Augs – vampīrs, taču vērtīgs. Ja pie tevis sāk bieži ierasties viesi, noliec vienu vai divus begoniju podiņus dienvidu pusē uz palodzes. Begonija savāks visu enerģiju – gan labo, gan slikto un pēc laiciņa atgriezīs labo.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!