5. Orhideja

Jā, jā, pareizi! Tik iecienītais augs orhideja spēj izsūkt no mājas iemītniekiem visu enerģiju. Īpaši bīstama tā ir neizlēmīgiem, vājas gribas cilvēkiem. Visspēcīgākā tās iedarbība ir nakts un rītausmas laikā.

Vērtīgie augi

1. Ģerānija

Spilgtie, spēcīgie ģerāniju ceri pasargās tevi no noskatīšanas, aizrunāšanas un lāstiem, savāks nelabvēļu un skauģu enerģiju. Ja tevi vai tavus tuviniekus moka murgi un nemiers, noliec ģerāniju uz guļamistabas palodzes. Tā radīs mājīgumu un patīkamu atmosfēru.

2. Acālija

Šī auga enerģētika izkliedē baumas, egoismu un sīkumainību, palīdz sasniegt panākumus. Acālija labvēlīgi ietekmē viesmīlīgus, labsirdīgus cilvēkus, dāvā možumu un veselību.

3. Gumijkoks

Ja nepieciešama karjeras izaugsme, bet dažādi faktori kavē to, iegādājies vismaz vienu šādu augu. Gumijkoka enerģētika veicina organizatoriskās spējas, intuīciju un palīdz pieņemt pareizos lēmumus.

4. Hlorofīta

Neaizvietojams augs virtuvē, kurā ir gāzes plīts. Nekāds tvaika nosūcējs nepalīdzēs tev tik labi un efektīvi, kā to spēs 3-4 hlorofītu augi. Hlorofīta uzturēs tavu aktivitāti un dāvās labu noskaņojumu.

5. Dracēna

Šis augs saglabā mājās labvēlību un dvēseles siltumu. Dracēna nostiprina tavu optimismu, paaugstina pozitīvo enerģētiku un uzlabo dzīves kvalitāti. Visspēcīgākie būs paša, no maza stādiņa izaudzēti augi.

Tāds nu ir draugu un nedraugu saraksts. Esam pārliecināti, ka tu atradīsi sev augu pa prātam!