Vai esat pamanījuši, ka starp zelta un briljanta rokassprādzēm vienai, otrai slavenībai ap plaukstas locītavu parādās parasts sarkans diedziņš?

Un, patiesi, pēdējā laikā šī lietiņa aizvien biežāk un biežāk tiek pamanāma. Un te jau arī pretējā dzīvokļa kaimiņš daudznozīmīgi skaidro par sarkanā diedziņa maģisko spēku, ko viņš atvedis no Izraēlas.

Ko tad nozīmē šis noslēpumainais talismans? Sākotnēji sarkanais diedziņš ir kabalistisks amulets, kurš, ja to pareizi apsien, spēj pasargāt no noskauduma, ļaunas acs un atbrīvot cilvēku no dumjām domām.

Pazīstamā aktrise un dziedātāja Madonna, sākot aizrauties ar kabalu, kā viena no pirmajām šovbiznesa zvaigznēm apsēja tādu diedziņu. Pamazām šis paradums sāka izplatīties arī citās valstīs.

Kāpēc šādu diedziņu valkā ap plaukstas locītavu?

Pēc kabalistu ticējumiem, diedziņu apsien ap kreiso plaukstas locītavu, jo ķermeņa kreisā puse uztver jebkuru negatīvas enerģijas sūtījumu. Īstam kabalistu diegam ir jāiziet speciāls rituāls pie visas cilvēces pirmmātes Raeles kapenēm.

Kāpēc diegam jābūt tieši sarkanam? Sarkanā krāsa ir ļoti spēcīga, enerģētikas pilna krāsa. Tā palīdz spēcīgiem cilvēkiem un pasargā vājos.

Sarkanā krāsa kopš senseniem laikiem tiek izmantota slāvu tautu izšuvumos. Ar šo ugunīgo krāsu apzīmēja Sauli un Asinis. Sarkans talismans padara cilvēku neievainojamu, viņu vairāk neietekmē sveša negatīvā enerģija.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :