Psihologi uzskata, ka talismana spēks ir arī parastam sarkanam diegam, pat, ja tas nav atvests no Izraēlas vai kādas citas valsts. Cilvēks ar savu ticību pats piepilda sarkano diedziņu ar nepieciešamo pozitīvo enerģētiku.

Uzskata, ka pareizam sarkanajam diegam ir jābūt no vilnas un tai jābūt bez aizdarēm, tam jābūt pirktam par naudu un to parasti apsien tuvs cilvēks ar septiņiem mezgliem, patiesi vēlot tev labu.

Ļoti labi, ja cilvēks, kurš apsien sarkano diegu tajā laikā skaita lūgsnu un lūdz augstāko spēku palīdzību. Tādā veidā aizrunāts diegs novērsīs ļaunu aci un palīdzēs izvairīties no neveiksmēm.

Mums visiem ir vajadzīga aizsardzība un katrs to ir pelnījis. Mūsdienu cilvēkiem trūkst līdzsvara, iekšējā līdzsvara. Lai mierīgi peldētu dzīves viļņos un nepadotos kārdinājumiem, lai vienmēr atcerētos par to, ka pār pasauli valda labais, ir jānēsā talismans – atgādinājums.

Sarkana diedziņa nēsāšana veicina visilgotāko sapņu piepildīšanos. Enerģija, kura tiek raidīta caur kreiso roku pa visu ķermeni, piepilda cilvēku ar neizsmeļamiem resursiem, lai mēs spētu veidot savu reālo dzīvi.

Kabalisti apgalvo, ka diegu periodiski jānomaina: vislabāk ik pēc 7 dienām, jo pa to laiku talismans savāc visu apkārt esošo negatīvo enerģiju.

Taču pastāv arī uzskats, ka diegu nedrīkst mainīt nekādā gadījumā. Tam jāpazūd pašam, kā zīmei par to, ka cilvēks izvairījies no nopietnām briesmām.

„Un it kā visa dzīve, līdz šim, būtu kā mēģinājums kaut kam lielam un noslēpumam. Šī sajūta nepamet mani. Ja nav spēka izkustēt no vietas, viss, ko var darīt – attīstīties garīgi. Lasīt, studēt dažādas prakses, pareizi noskaņot sevi. Bet pats galvenais – ticēt. Ticība spēj visu…”

Lai kādu tu talismanu arī neizvēlētos,  atceries , ka atvērta sirds un labestīga attieksme pret cilvēkiem vienmēr atgriežas simtkārt. Viss atnāk atpakaļ. Mieru un visu labu tev un taviem tuviniekiem!