Izrādās, ka pati neveiksmīgākā zodiaka zīme ir Jaunava. Kā informē astrologi, tad tieši Jaunavas ir tās, kurām salīdzinot ar citu zodiaka zīmju pārstāvjiem, visbiežāk neveicas.

Jaunavām patīk kontrolēt savu dzīvi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nepavisam pie sirds neiet situācijas, kuras viņi nevar kontrolēt. Tieši šajos brīžos veiksme mēdz novērsties no viņiem.

Jaunavas cenšas vienmēr visu sakārtot “pa plauktiņiem”, kad nekas nenorit pēc viņu plāna, viņi cenšas situāciju glābt. Tieši šādas reizēs, izkļūstot no komforta zonas, viņi pieļauj būtiskas kļūdas.

Līdz ar to veiksme šādos brīžos no viņiem novēršas.

Astroloģija izvirza daudzus pretrunīgus jautājumus. Kā debesu ķermeņi var ietekmēt personību dzimšanas brīdī? Vai tie un cik lielā mērā atspoguļo nākotnes notikumus?

Daudz veiksmīgāk astroloģiju mēdz pielietot cilvēka personības izzināšanai. Kāpēc es esmu pasulē? Kas ir manas dzīves uzdevumi? Kurā jomā man sevi vislabāk realizēt? Šie ir jautājumi, uz kuriem astroloģija spēj sniegt ļoti labas atbildes. Astroloģija var arī atbildēt – kad to visu vislabāk darīt.