Astroloģija ir gadu tūkstošus sena mācība par saikni starp kosmosa ķermeņu astronomisko izvietojumu debesīs un to mijiedarbību ar notikumiem uz zemes.

Tās pirmsākumi meklējami jau senajās Babilonijas un Šumeru kultūrās. Termins “astroloģija” radies no grieķu valodas vārdiem -astron (zvaigzne) un logos (vārds, gudrība).

Astroloģija aplūko cilvēku kā mikrokosmosu, bet saules sistēmu un zvaigznes kā makrokosmosu. Astroloģija dod skaidrojumu par to, kā makrokosmos – Saules, Mēness, citu planētu, zvaigžņu un asteroīdu izvietojums dzimšanas brīdī, nosaka cilvēka rakstura iezīmes un likteni.

Citiem vārdiem sakot, tā ir vairākus gadu tūktošus sena mācība, ar kuras palīdzību izzinām sevi un savu likteni.

Tā iemesla dēļ ik pa laikam ir interesanti tomēr izlasīt, kas var gaidīt tuvākajās dienās, nedēļās vai pat mēnešos katru no zodiaka zīmēm. Kādam patiešām sakrīt, kādam ne visai.

Mums katram mēdz būt veiksmīgās dienas, kad viss iet kā “no rokas”. Taču citās dienās liekas, ka esam pasaules lielākie neveiksminieki. Kā atzīst astrologi, tad ir vienas zodiaka zīmes pārstāvji, kuriem ikdienā neveicas daudz biežāk nekā citiem, vēsta “Astrofame”.

Ej uz nākamo lapu un uzzini, kuras nav tik veiksmīgas zīmes, cik gribētos!