Tas notika Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā. Kā ziņo Argentīnas masu mediji, 12-gadīga meitenīte gāja ciemos pie savas tantes. Bija agrs rīts un cilvēku ielās vēl bija maz, tomēr tie bija. Tiesa, katrs steidzās pa savām darīšanām un neviens nepievērsa uzmanību bērnam, ar kuru notiek nelaime…

No tumšas vārtrūmes pēkšņi parādījās briesmīga paskata vīrietis un, aizspiedis ar plaukstu meitenītei muti, sāka vilkt viņu prom. Kā vēlāk stāstīja meitene, viņš bijis liels un spēcīgs, viņa vienkārši nav spējusi viņam pretoties, tomēr kaut kā viņai ir izdevies atbrīvoties no rokas un viņa sākusi kliegt.  Viņa saukusi palīgā, bet neviens garāmgājējs nav pat pagriezies!

Baismīgi pat iedomāties, kas ar viņu varēja notikt tālāk… Meitenītes spēki izsīka, viņa bija izmisumā…

Un tad viņai palīgā nesās VIŅI!

Pamestu suņu bari Argentīnā ir parasta lieta. Tos reti kurš pamana. Rets garāmgājējs, kas steidzas savās darīšanās, pamet tiem kādu maizes gabalu vai kauliņu.

Kā redzams, šajā ielā viņi bija kā savdabīgi saimnieki, jo izdzirdējuši troksni un manījuši notiekošo, tie tūdaļ metās palīgā. Dzīvnieki pieskrēja klāt nelietim, kurš turpināja turēt meitenīti, un metās viņam virsū! Suņi rēja, koda viņam, kamēr viņš neatlaida bērnu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!