Pirmais punkts sarakstā bija Onkocentra liktenis. Šo centru  viņš bija izveidojis pusotru gadu pirms savas slimības. Ar numuru divi bija darbs ar mediaportālu. Tieši tā radās Pavļenko blogs un podkāsts, pateicoties kuram viņš varēja palīdzēt daudziem tūkstošiem cilvēku!

Ģimene un izveseļošanās. Viss trešais bloks veltīts ģimenei. Andrejs gribēja dāvāt sievai un bērniem finansiālu neatkarību. „Ar mani var notikt viss”, skaidri skatās nākotnē mediķis.

Ceturtais bloks sarakstā ir pilnīga uzvara par slimību. Ārsts ir psiholoģiski gatavs jebkuram iznākumam, jebkurai notikumu gaitai. Un neaizmirsti: paralēli visam notiekošajam onkologs informē cilvēkus par to, ka jārīkojas šādā vai tādā ar viņiem notiekošā situācijā.

Publisks cilvēks

„Es nekad neesmu bijis publisks, nepatika darboties Facebook. Tagad es tik ļoti esmu aizkustināts par visiem tiem ierakstiem un komentāriem. Tie laikam dod man spēku.

Esmu spēcīgs cilvēks, bet tie dod man papildus spēku – visi jūsu atbalsta un palīdzības piedāvājumi” – raksta Pavļenko. Viņš ir pateicīgs visiem, kas atsaucās. Tādu ir tūkstošiem!

Andreja patiesā vēlme uzlabot onkoloģiskās palīdzības stāvokli valstī radīja lielu rezonansi!

Sākusies veselības uzlabošanās

Šobrīd ārsts jau jūtas daudz labāk. Pēc 5 agresīvām ķīmijterapijām 2018.gada Pavļenko ir izņemts kuņģis. Sarežģītā operācija pagriezusi situāciju uz labu.

Tagad Andrejs jau atsācis strādāt: viņš konsultē, apmāca citus ārstus. Pats gan viņš pagaidām neoperē, jo diezgan slikti jūt pirkstu galus. Taču nākotnē mediķis cer atkal uzsākt pilnvērtīgi strādāt, nodarboties ar fitnesu un pat peldēšanu.

Andreja Pavļenko dzelzs nervi un nesalaužamais optimisms jau kļuvis par leģendu. Vēlēsim ārstam ātrāku izveseļošanos un atgriešanos iemīļotajā darbā!