Pirms neilga laika parādījās kāda anekdote, kuru vēlējāmies publicēt arī priekš jums. Ņemot vērā, ka papildus pozitīvais lādiņš nekad nevar būt par daudz, tad šis stāsts ir jāuztver tikai un vienīgi ar humoru.

Stāsta apraksts:

Dzidriņai 95. gadu jubileja, ir nolemts atzīmēt kopā ar saviem tuvākajiem. Nākšot 3 draudzenes ciemos. Lai neaizmirstu dzimšanas dienas secību, Dzidriņa saraksta uz lapiņas darāmos darbus, kad draudzenes atnāks – 1) pacienāt ar tēju; 2) iedot pa kūkas gabaliņam.

Draudzenes ir klāt un Dzidriņa iet uz virtuvi – izlasa “Pacienāt ar tēju!” Nu neko, aiznes, izdala. Iet nākamreiz – izlasa “Pacienāt ar tēju!” Atkal aiznes.

LASI VĒL: Populārais latviešu aktieris Gundars Āboliņš pārsteidz fanus: Esmu nolēmis šķirties no sava dārguma (Foto)

Tā reizes 4. Draudzenes pasaka “Paldies!”, dodās mājup un runājās. Pirmā saka “Vot, Dzidriņa, varēja vismaz ar tēju pacienāt!” Otrā saka “Vai tad mēs pie Dzidriņas bijām??”. Trešā sak “Kas tā Dzidriņa vispār tāda ir???”

Pa to laiku Dzidriņa ieiet virtuvē un ierauga kūku un pie sevis nodomā “Vot, vecās kazas, būtu vismaz pateikušas, ka neatnāks ciemos!”

Šī anekdote sašķēla cilvēkus 2 grupās, kuri vieni no tiem viegli pasmējās un uztvēra šo ar humoru, bet otra daļa cilvēku piebilda, ka tas nav smieklīgi un ka tā ir dzīves realitāte. Kad sasniegs tādu vecumu, tad pasmiesies par šo. Varbūt tā arī ir pareizi!