Daudziem zināmais latviešu aktieris Gundars Āboliņš pirms neilga laika ir ievietojis ziņojumu, ka ir gatavs šķirties no savas automašīnas, kurai ir sava vēsture un pievienotā vērtība.

Kā raksta Gundars: “Esmu nolēmis šķirties no savas Kņopienes Volgas Jāņunakts krāsā. Ja Jums vai kādam labam Jūsu draugam pamostas interese, tad ss.lv ir sludinājums ar visiem dotumiem!”

Kā pats Gundars uzsver, tad automašīnai ir vēsturiska spēkrata statuss.

LASI VĒL: Desmit soļi pareizai tomātu stādīšanai un audzēšanai. Liela raža garantēta! (Video)

Sludinājumu portālā “SS.COM” Gundars ir ievietojis šādu aprakstu automašīnai:

“Lielisks auto “Jānunakts krāsā” ar radošu biogrāfiju, labiem ciltsrakstiem un priekšzīmīgu uzvedību. Bijusi Munameģī. Jauns sajūgs. Pēdējos 10 gadus pa ziemu nav lietota. IR Vēsturiskā spēkrata statuss. 1x pārkrāsota; nomainīti sliekšņi un kr. puses durvis; Viss, izņemot riepas un akumulatoru, ir oriģināls. Līdzi nāk radžots ziemas ziepu “Gislaved” komplekts uz “Latvijas” diskiem. Ir jau žēl šķirties, bet nav vairs tie gadi, un pietrūkst arī laika ar to “spēlēties”. Mazliet apskaužu nākamo īpašnieku.”

Par savu automašīnu Gundars vēlētos saņemt 5000 eiro.

Foto:

Liela daļa cilvēku neslēpa sajūsmu par šo skaisto automašīnu, tomēr ir arī tāda daļa cilvēku, kuri uzskata, ka šī automašīna tomēr tādu summu noteikti nemaksā.

Lai nu kā būtu, atliek vien cerēt, ka nākamais īpašnieks būs tik pat gādīgs un rūpīgs kā Gundars. Novēlam ātri vien atrast jauno saimnieku Volgai!