Kā daudziem Latvijā zināms, tad pirms 4 gadiem Rīgā uz ielas mūziķi Rolandu Balodi-Ūdri piemeklēja notikums, kas pagrieza visu dzīvi kājām gaisā un padarīja to grūtāku.

Rolanda un Ilona ģimenē aug dēliņš Bārts. Rolandu jau pirms daudziem gadiem iesauca par Ūdrīti un šobrīd viņš ir 1. grupas invalīds, kurš pārvietojas ratiņkrēslā.

Tomēr ģimenei ir liela mīlestība pret viņu un cerība, ka tomēr Rolanda stāvoklis uzlabosies, tāpēc rūpes un mīlestība tiek veltīta katru dienu.

Šobrīd tuvojas lielas ģimenes dzīves posma izmaiņas, jo pēc vairākiem nodzīvotiem gadiem Ventspilī pie Ilonas mammas, ģimene atgriezīsies Rīgā, kur veselības aprūpes iespējas tomēr ir lielākas, vēsta Kas Jauns.

LASI VĒL: Pasaulē slavenā gleznotāja Kloda Monē šedevri, no kuriem ir grūti novērsties. Skaisti darbi! (Foto)

Vienlaikus pāris augusta izskaņā atzīmēja arī savu 5. kāzu jubileju un atcerējās tos laikus, kad visa dzīve bija citādāka. Tik daudz pasaules malas bija apbraukātas, daudzi koncerti nospēlēti, bet visu šo dzīves veidu aprāva 2016. gada notikums.

Ģimene pārvāksies uz sociālo dzīvokli Rīgā, attiecīgi būs nepiešams meklēt jaunus palīgus, asistentus, jo Ilonas mammas blakus vairs nebūs.

Cerēsim, ka viņiem viss izdosies un novēlam atveseļošanos Ūdrītim!