Kāds vīrietis “Facebook” vietnē dalījies pārdomās par piedzīvoto slimnīcā. Kā viņš vēsta, tad absolūti neizprotot slimnīcas darbinieku rīcību, jo tas, kas tur notiek, šķiet ir kaut kas pilnīgi neizprotams.

Vīrietis raksta:

“Kā Latvija ir “gatava” cīņai ar COVID-19 koronvīrusu!!!

Stāsts sākas ar to, ka draudzenes tēvs guļ Gaiļezerā ar insultu un liktenīgā piektdienā, 13.datums ( 13.03.2020 ) viņam un pārējiem gaiļezera pacientiem paziņo, ka viņi var doties mājās, jo “uz kājām stāv un nešūpojas”, tagad ir jaatbrīvo telpas topošajiem koronvīrusa pacientiem.

Izrādās tie ir svarīgāki par esošajiem slimniekiem! Tad nu draudzenes tēvu izraksta uz mājām bez nekādiem norādījumiem par tālākājām darbībam, bez medikamentiem, izziņa par stāvokli būs nakošajā otradienā ( 17.03.2020 ), tagad nav laika vai vēl nez kā nav…

Te uzreiz jāmin ārstējošais ārsts, neirologs I.Paegle, kura uzņemas atbildību par šo rīkojumu. Nezinu vai viņai norādījumus deva Gaiļezera vadība un attiecīgi veselības ministre Viņķele, bet katram tomēr ir sava galva uz pleciem, lai spriestu par slimnieku veselības stāvokli. Protams šīs lēmums – sagatavot telpas topošajeim koronavīrusa paceintiem, izmetot esošos, neiztur nekādu kritiku, ka visa mūsu veselības sistēma Valstī.

Tālāk notiek, tas kam bija jānotiek…pēc pāris stundam draudzenes tēvu mājās piemeklē nākošā insulta lēkme, paralizējot pusi no ķermeņa.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!