Velsas princis Henrijs, pilnā vārdā Henrijs Čārlzs Alberts Deivids ir dzimis 1984. gada 15. septembrī.

Viņš ir Apvienotās Karalistes karaļa Čārlza III un viņa pirmās sievas princeses Diānas jaunākais dēls un karalienes Elizabetes II mazdēls.

Piektais cilvēks (pēc sava vecākā brāļa prinča Viljama un Viljama 3 bērniem) Lielbritānijas monarhijas mantošanas līnijā. 2017. gadā saderinājies ar amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu, bet 2018. gadā ar viņu apprecējies.

Pēc Ītonas koledžas beigšanas strādāja Austrālijā un Lesoto. Atšķirībā no brāļa izvēlējās militāru karjeru un pabeidza Sandhērstas militāro akadēmiju.

No 2007. gada decembra princis dienēja britu karaspēkā Afganistānas Hilmendas provincē valsts dienvidos.

Savukārt Megana ir amerikāņu aktrise, kura 2018. gada 19. maijā kļuva par Britu karaliskās ģimenes locekli, apprecoties ar princi Hariju.

LASI VĒL: “To mēs negaidījām.” Notikušas pārmaiņas aktiera Mārtiņa Egliena dzīvē

Mārkla dzimusi un augusi Losandželosā, Kalifornijā. 2003. gadā viņa absolvējusi Ziemeļrietumu Universitāti, apgūstot aktiermākslu un starptautiskās attiecības, kam sekoja nelielas lomas vairākos ASV televīziju seriālos.

No 2011. līdz 2017. gadam viņa atveidoja Reičelu Zeinu seriālā “Ģēnijs uzvalkā”. Mārkla ir piedalījusies filmās “Atceries mani” un “Neciešamie bosi”.

Pēdējā laikā ik pa laikam mediju redzes lokā nonāk Megana un Harijs. Šoreiz arī par viņiem tika publicēti jaunumi, kura nav pārāk patīkami…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!