No 25. aprīļa visos “Maxima Latvija” veikalos iespējams norēķināties ar bezkontakta kartēm summā līdz 25 eiro bez PIN koda ievadīšanas. Norēķini ar bezkontakta kartēm pieejami klientiem visos 154 “Maxima Latvija” veikalos gan tradicionālajās, gan pašapkalpošanās kasēs.

Savukārt, ja pirkuma summa ir lielāka, klientiem joprojām būs jāievada PIN kods. Jānorāda, ka ik pa laikam POS termināls var pieprasīt ievadīt PIN kodu, maksājot par pirkumiem summu, kas mazāka par 25 EUR.

Tas ir iestrādāts drošības nolūkos, lai pārliecinātos, ka karti izmanto tās īpašnieks. Līdz ar bezkontakta maksājumu karšu popularitātes pieaugumu, vairāk nekā 8 reizes pieauguši arī bezkontakta norēķini par pirkumiem “Maxima Latvija” veikalos.

Bezkontakta maksājumu karšu popularitātes apliecina arī “Maxima” pircēju norēķinu ieradumi – 80% pircēji, kuri iepērkas ar bezkontakta norēķinu kartēm, veic pirkumu līdz 10 eiro, lai operatīvi norēķinātos, neievadot PIN kodu.

„Norēķini ar bezkontakta kartēm ir ātrs un ērts veids ikdienas norēķinu veikšanai, ko novērtē mūsu klienti ikdienas steigā. Ja pagājušā gada sākumā dienas laikā ar bezkontakta maksājumu kartēm par saviem pirkumiem norēķinājās aptuveni līdz 1 tūkstotim iedzīvotāju, tad šogad darījumu skaits ar bezkontakta maksājumu kartēm ir aptuveni 10 tūkstoši dienā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!