Grūti noticēt, ka šajās fotogrāfijās ir redzams viens un tas pats dzīvoklis, bet šis jaunais cilvēks patiešām ir īsts meistars. Tikai paraugieties uz šīm brīnumainajām pārvērtībām! Tieši ar saviem noslēpumiem un darba niansēm viņš ir nolēmis padalīties.

Dzīvoklis ir paredzēts vienam cilvēkam (jaunam cilvēkam). Tāpēc plānojums tika projektēts, ņemot vērā manus ieradumus, dzīvesveidu, gaumi un patikšanu. Visam tika atvēlēti 4 mēneši. Tieši pēc četriem mēnešiem es dzīvoklī arī ievācos. Vēl 2-3 mēneši bija nepieciešami labiekārtošanai un mēbeļu iegādei. Bet te nu varētu būt sirdstrieka.

LASI VĒL: “Pasažieri bija tik lielā šokā, ka uzreiz pat īsti neaptvēra, kas tikko notika.” Liepājas autobusa šoferis pastāsta, kas notika

Platības palielināšanai tika nolemts apvienot virtuvi ar viesistabu, pieliekamo palielināt apvienojot ar guļamistabu un izveidot garderobi (lai uz visiem laikiem atbrīvotos no skapjiem). Tika palielināta mazā vannas istaba. Es jau zināju, kur kas atradīsies, tāpēc plānojums bija maksimāli pārdomāts.

Ej uz nākamo lapu un aplūko dzīvokļa gala rezultātu (foto)!