Valters Krauze ir atpazīstams visa Latvijā un viņš ir daudzu cilvēku iemīļota TV personība. Valters ar savu lielisko humoru izjūtu un cilvēcību spēj vadīt dažādus pasākumus visaugstākajā līmenī.

Tomēr viena lieta ir tas, ko mēs redzam un dzirdam, kā Valteram sokas publiskajos pasākumos un vienkārši sabiedrībā, taču ne mazāk svarīgi ir atcerēties, ka katram no mums ir arī sava privātā dzīve, kur arī mēdz notikt dažādi notikumi.

Kā pirms ilgāka laika tika vēstīts, tad Valters Krauze jau labu laiciņu dzīvo ārpus Rīgas, proti, Sigulā un ar savu dzīvi tur viņš ir apmierināts.

Kā viņš bija atklājis, tad Siguldā vecāki viņam bija uzdāvinājuši nelielu zemes gabalu, uz kura atrodas neliels namiņš, kurā tur arī dzīvojas.

Valters ir arī suņu mīlis, tāpēc viņam mājās ir 2 jauki sunīši.

Valters pats par sevi cenšas būt sociāli aktīvs, līdz ar to piedalās ne tikai dažādos pasākumos, bet arī ņem dalību intervijās.

Šoreiz viņš bija viesojies šovā “Kad viņas satiekas” un tur viņš bija pavisam atklāts par vairākām savām privātām lietām iz dzīves, kas skatītājus īpaši uzrunāja un pievērsa uzmanību.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!