Valters nekad nav slēpis savas ģimenes faktus, proti, ka vecāki no Valtera atteicās, kad viņš gāja pirmajā klasē, vēsta Kas Jauns.

Līdz ar to raidījuma laikā viņš padalījās, kādas ir sajūtas pret saviem vecākiem un par piedošanas iespējām.

Atskatoties uz to, kā līdz šim dzīve ir aizritējusi, tad noteikti viņš ir pateicīgs saviem vecākiem – galvenokārt mammas māsai un viņas vīram, kuri Valteru pieņēma brīdī, kad īstie vecāki nolēma no viņa atteikties. Tobrīd Valters gāja pirmajā klasē. Savukārt savu bērnību viņš pavadīja līdz tam laikam pie vecmāmiņas Madonā.

Kā Valters pats stāsta, tad viņa īstie vecāki šobrīd vairs nav, taču viņam ir sajūta, ka viņš ar viņiem visu izrunājis. Ja ne fiziski aci pret aci, tad vismaz emociju līmenī pilnīgi noteikti.

Vienlaikus viņš piebilst, ka ar tēvu tā arī dzīvē īsti nekad nav sanācis runāties, līdz ar to tur ir grūti kaut ko vairāk komentēt.

Ja Valteram jautā, kā viņš tolaik jutās, tad saprotama lieta, ka nekas viegls tas nebija. Visticamākais, ka nav līdz galam korekti teikti, ka ir izdevies piedot šo visu, taču viņš visnotaļ šo sajūtu ir atlaidis. Jo bērnībā visai bieži sanāca par to pārmest…

Turpinot domāt pozitīvā nozīmē, tad Valters ir viennozīmīgi pateicīgs saviem tuviniekiem – draugiem, darba kolēģiem un cilvēkiem, kuri atbalsta un ir blakus.

Novēlam Valteram arī turpmāk, lai viss dzīvē izdodas!