Olga Kambala iepriekš nodzīvoja 16 gadus laulībā, kurā dzimušas trīs meitas – Lukerija, Loreta un Džulianna. Vecākai meita ir 16 gadu.

Kā Olga pati atklāj, tad, pirms vēl pazina Kasparu, viņai bija pielūdzējs – bokseris, bet ar viņu attiecības nesanāca. Un kādudien, iegājusi “LNK Boxing” “Instagram” lapā paskatīties bokserus, ieraudzīju Kasparu: ā, tas ir tas pats čalis… Iegāju viņa profilā, sāku pētīt un vienkārši “salaikoju” dažas viņa bildes. Un pēkšņi vakarā viņš man raksta: “Nevarēju nepamanīt, ka esi salikusi man astoņus “patīk”…”

Tā arī pamazām sākās iepazīšanās Kasparai ar Olgu, un jau šodien viņi ir lielisks precējies pāris, kuram ir lieliska iespēja sekot līdzi televīzijā. Daudziem tas šķiet ne līdz galam pieņemami, tomēr viņi ir gatavi dalīties ar savu privāto dzīvi ar plašāku publiku!

LASI VĒL: Notikušas pārmaiņas leģendārajā latviešu grupā “Prāta vētra”

Kā jau katram pārim, attiecības nav rožu dārzs – iet pa kalniem un lejām. Šoreiz arī Kambalas pārim sanāca ne tas labākais piedzīvojums.

Kā tiek vēstīts, tad Kambalu pāris devās naksnīgā izbraucienā pa Rīgas ielām ar luksusa auto, līdz neviļus abu starpā izcēlās strīds, un abi viens otram veltīja dzēlīgas frāzes, redzams “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā epizodē.

Tomēr ar to viss vēl nebeidzās…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!