Tautā zināmā Magone Šutoviene ir kārtīga sieviete, kura labprātīgi dalās ar savu privāto dzīvi gan soctīklos, gan arī televīzijā.

Magone ir ne tikai čakla un strādīga sieviete, bet arī dzejniece, 4 bērnu mamma un TV personība. Viņa pati saka, ka viņai patīk rādīt un dalīties ar notikumiem un dažādām situācijām gan laukos, gan ekrānā.

Magoni mēs nereti redzam kanālā STV pirmā, kur dzejniece sniedz gan dažādus padomus, gan vienkārši atskatās uz dažādiem piedzīvotiem notikumiem.

Magone sogad ir piedzīvojusi vairākas pārmaiņas – nomainījusi uzvārdu, sākusi jaunu karjeru, un nu arī mainījusi savu vizuālo tēlu.

LASI VĒL: Notikušas krasas pārmaiņas Allas Pugačovas dzīvē

Rudens sākumā Magone tikās ar manifestācijas treneri, cerībā uzlabot savu dzīves gājumu. Pēc tam arī ar stilisti Žannu Dubsku, kura viņai izteica komplimentus, no kuriem Magone pat sarka. “Tu esi daudzu sieviešu iedvesmotāja, un nekautrējies no tā!” tā par Magoni izteicās košā stiliste Žanna Dubska.

Taču pavisam nesen Magone savā soctīklu profilā viņa pastāstīja par kādu situāciju, kura acīmredzot izvērtās ne tā kā gribētos…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!