Alla Pugačova ir PSRS un Krievijas estrādes dziedātāja, visveiksmīgākā padomju izpildītāja ierakstu pārdošanas un popularitātes ziņā.

1991. gadā viņai piešķirts PSRS Tautas skatuves mākslinieces goda nosaukums, saņēmusi arī daudzus citus apbalvojumus. 1997. gadā pārstāvēja Krieviju Eirovīzijas dziesmu konkursā un ieguva 15. vietu.

Pirms neilga laika sabiedrība uzzināja, ka Alla Pugačova un Maksims Galkins plāno atkal kļūt par vecākiem, vēsta vietne “Focus”.

LASI VĒL: Notikušas pārmaiņas dziedātājas Aijas Andrejevas dzīvē

73 gadus vecā krievu dziedātāja Alla Pugačova ceturto reizi gatavojas kļūt par māti. Tiek atzīmēts, ka māksliniece un viņas vīrs, 46 gadus vecais krievu humorists Maksims Galkins ir gatavi vēlreiz vērsties pēc palīdzības pie surogātmātes.

Saskaņā ar publikācijas avotu, zvaigžņu pārim joprojām ir ģenētiskais materiāls no 2000. gadu sākuma. Trešais laulāto kopīgais bērns varētu piedzimt Izraēlā.

Pugačovai un Galkinam jau ir divi bērni – Elizabete un Harijs. Komiķis tos bieži rāda savos sociālajos tīklos. Papildus dvīņiem 73 gadus vecajai dziedātājai no laulības ar mākslinieku Nikolasu Orbaku ir vecāka meita Kristīna Orbakaite.