Čārlzs III ir dzimis 1948. gada 14. novembrī. Viņš ir Apvienotās Karalistes un 15 Sadraudzības personālūnijas valstu karalis.

Dzimis 1948. gadā Londonā Edinburgas hercogienes princeses Elizabetes un viņas vīra prinča Filipa ģimenē kā pirmais bērns. Mācījās Hilhauzas valsts skolā (pirms tam karaliskās ģimenes atvases izglītoja guvernanti un privātskolotāji).

Bērnībā priekšroku deva grāmatām, nevis sportam. Studēja arheoloģiju, antropoloģiju un vēsturi Kembridžas Universitātē. 1958. gadā viņam piešķīra Velsas prinča titulu (His Royal Highness The Prince of Wales), izņemot Skotiju, kur viņa tituls bija “Viņa Karaliskā Augstība Rotsejas hercogs” (His Royal Highness The Duke of Rothesay), bet oficiālā ceremonija notika tikai 1969. gada 1. jūlijā.

1971. gadā viņš ieguva kara lidotāja kvalifikāciju un dienēja Lielbritānijas karaliskajā Jūras kara flotē, komandējot krasta apsardzes mīnu kuģi. 1976. gadā demobilizējās kā jūras kājnieku leitnants.

LASI VĒL: Viņiem nekad nav labi: Atklāj, kura ir pati neveiksmīgākā zodiaka zīme

Čārlzs III mantoja troni 8. septembrī 73 gadu vecumā, kļūstot par vecāko karali, kāds kāpis britu tronī. Viņš šim svarīgajam mirklim gatavojies visu mūžu, un tas pienācis laikā, kad pasaulē ir daudz un dažādu izaicinājumu. Un nekur tālu tie nav jāmeklē, jo Eiropā izaicinājumu netrūkst.

Pirms neilga laika medijos parādījās jaunas ziņas par Čārlzu III, kur ļaudis bija visai pārsteigti…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!