No publikas mīluļa līdz citiem apvāršņiem.

Protams, dzimtenē tagad Galkins nav lielākais favorīts. Laikam jau tas kļuva par pēdējo pilienu, pēc kura humorists saprata, ka atpakaļ ceļa nav.

Pie tam cilveķi neaizmirst komentāros pie viņa rakstiem teikt, ka viņš īsti vairs nav  vajadzīgs un visi par viņu ir aizmirsuši.

Taču Maksims ir koncentrējies uz jauno dzīvi. Ar bērniem un sievu viņš tagad redzas ne tik bieži, kā agrāk, bet Garrijs un Liza saņem elitāru izglītību jaunajā dzīves vietā. Bet sieva var dzīvot sev par prieku.

Fotogrāfija ar Galkinu

Nesen kāda iedzīvotāja savā Instagramā publicēja fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar Galkinu. Nav zināms, kur tā tapusi, bet var droši apgalvot, ka tā ir jauna: frizūra tajā ir tāda pati, kā fotogrāfijās, kuras viņš ievieto savos sociālajos tīklos.

Meitene pastāstīja, ka Maksims ne tikai neatteicies nofotografēties kopā ar viņu, bet teicis arī daudz atbalsta vārdu. Viņa savukārt zem fotogrāfijas uzrakstījusi pateicību par to, ka viņš nav baidījies un izteicis savu viedokli par notiekošo.

Vēl pirms dažiem gadiem šī fotogrāfija ar fani varētu kļūt par vienu no daudzām, kurām neviens pat nepievērstu uzmanību. Tagad tā droši vien izraisīs pretējas emocijas. Tāds, lūk, likteņa pagrieziens.