Nu jau vairāk kā gadu Maksims Galkins kopā ar sievu un bērniem dzīvo ārpus savas dzimtenes, kuriem augstā mērā ir sirdsapziņa. Neraugoties uz visu to, Maksis pret saviem faniem attiecas labvēlīgi, kā iepriekš. Tā fotogrāfija ar Galkinu nesen nonāca kādas ukrainietes galerijā.

Atvadas no dzimtenes

Pēc visām lielajām izmaiņām pasaulē un ne tikai, par Maksimu Galkinu dzimtenē nepriecājas. Viss tāpēc, ka viņš izteicās ne pārāk labi par visu to darbību.

Tā Galkins kopā ar Pugačovu un bērniem nonāca Izraēlā. Sākumā runāja, ka tas būs atvaļinājums, bet ātri vien kļuva skaidrs, ka vajag pelnīt naudu. Ar koncerttūri pa Apsolīto zemi arī sākās jauns pagrieziens Galkina profesionālajā karjerā. Ja agrāk viņš lielāko daļu savu honorāru nopelnīja televīzijā, tad tagad nākas doties viesizrādēs.

Kopš tā laika, šķiet, viņš ir apceļojis visu pasauli. Kur tik viņš nav uzstājies! Tas palīdz Galkinam un viņa ģimenei saglabāt iepriekšējo dzīves līmeni jaunajā dzīves vietā. Paralēli humorists pamazām pārdod dažādus aktīvus un nekustamos īpašumus dzimtenē.

Tas nebūt vēl nav viss…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!