Krievijā populārās dziedātājas Alla Pugačova un viņas draudzene Laima Vaikule no pirmās kara dienas ir atbalstījušas Ukrainu, nosodot asinskāro karu.

Vaikule krievu aprindās kritusi nežēlastībā, ziņo unian.net. Krievijā tiek vajāts ikviens, kurš domā savādāk par Putinu – šoreiz “zem āmura” nokļuvusi Laima Vaikule.

LASI VĒL: “To mēs negaidījām.” Notikušas pārmaiņas aktiera Mārtiņa Egliena dzīvē

Propagandisti raksta, ka Laima “gadu gaitā ir kļuvusi par Pugačovas rokaspuisi un turpina viņai piekrist katrā intervijā”. Tāpat propagandas mediji ir pilni ar virsrakstiem par Vaikules veselības straujo pasliktināšanos, un pat par viņas nāvi.

Propagandisti stāsta, ka līdzšinējā mākslinieces popularitāte un atpazīstamība ir saistīta tikai un vienīgi ar draudzību ar Allu Borisovnu: “Tāpēc Laimai Vaikulei joprojām ir miljoniem fanu, jo Pugačovai skābekli nenogrieza.”

Atgādinām, ka Laimas Vaikules karjeras zīme bija dziesmas “Vernisāža” ieraksts, ko izpildīja kopā ar Valēriju Ļeontjevu. Nākamais ceļā uz popularitāti bija kompozīcija “Not Evening”. Laima Vaikule ieraksta albumus, kļūst par aktīvu dalībnieci dažādos televīzijas projektos (“Vecās dziesmas par galveno 3”, “Hipsteru šovs” un citi). Dziedātāja žūrijas sastāvā aicināta uz konkursiem “Jaunais vilnis”, “Tautas mākslinieks”.