Laima Vaikule ir dzimusi 1954. gada 31. martā Cēsīs. Viņa ir latviešu dziedātāja, aktrise un dejotāja, filmējusies vairākās kinofilmās. Lielāko popularitāti guvusi Krievijā un citās bijušajās padomju republikās.

Bez Laimas ģimenē bija vēl divas meitas un dēls. Trīs gadu vecumā kopā ar ģimeni pārcēlusies uz Rīgu. Divpadsmit gadu vecumā sākusi uzstāties kopā ar Latvijas Radio un televīzijas orķestri.

Pēc pamatskolas pabeigšanas Vaikule mācījusies medicīnas skolā, paralēli strādājot ātrajā palīdzībā. 1979. gadā sāka uzstāties Jūrmalas restorāna “Jūras pērle” varietē.

LASI VĒL: Viena nakts šajā viesnīcā maksā 15 000 dolārus. Dārgi, bet jūs ieejiet numurā un visu sapratīsiet!

Dziedāšanas talants topošajā popzvaigznē izpaudās diezgan agri. Laima Vaikule 12 gadu vecumā ieguva savu pirmo diplomu jauno dziedātāju konkursā Rīgā. No šī brīža talantīgā meitene kļūst par džeza orķestra solisti. Pāris gadus vēlāk viņa saņem republikāņu līmeņa konkursa balvu.

Interesanti, ka jaunās dziedātājas pirmā iepazīšanās ar maestro Raimondu Paulu neizraisīja viņai radošo sadarbību: Laima, neskatoties uz komponista brīnišķīgajām atsauksmēm, kopā ar savu muzikālo grupu devās Kaukāza turnejā.

Neskatoties uz to, ka kādreiz Laima arī bieži devās uz Krieviju, kur piedalījās dažādos pasākumos, tad tagad dzīve ir apgriezusies kājām gaisā un ir parādījušas jaunas ziņas par Laimu…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!