Pareģis Kreigs Hamiltons – Pārkers, kurš ik gadu publisko savus paredzējumus nākamajam gadam, dalījies ar pareģojumiem 2022. gadam.

Kreigs sociālajā vietnē YouTube dalījies ar 80 minūšu gadu video, kurā atklāj, kas notiks nākamajā gadā. Vīrietis iepriekš precīzi pareģoja, ka 2021. gadā mirs kāds no karaļnama vecākajiem pārstāvjiem un tagad apgalvo, ka 2022. gadā pasaulei nāksies atvadīties no karalienes Elizabetes II.

Kreigs atzīmē, ka, lai gan viņam nepatīk pareģot nāves, viņš paredz, ka karaliene dosies mūžībā 2022. gada nogalē.

LASI VĒL: Strādāju Austrumu slimnīcā kā medmāsa un šodienas piedzīvotais man paliks atmiņā uz ilgiem laikiem

Pareģis arī atkāj, ka Čālzs kļūs par karali, taču viņa valdīšanas laiks nebūšot ilgs. Pareģis izteicis prognozes arī par ASV prezidentu Džo Baidenu, norādot, ka viņš nebūs savā amatā visu termiņu un tas aprausies jau 2022. gadā, kam par iemeslu būs prezidenta veselības stāvoklis.

Tāpat pareģis brīdina, ka nākamajā gadā varētu attīstīties atomieroču draudi. Kreigs esot redzējis arī vīzijas, ka Londona un Parīze nākamgad piedzīvos pamatīgus plūdus. Arī Ķīnu skars ekstremāli laikapstākļi, kas var rezultēties plūdos.

Noskaties video:

Pareģis arī norāda, ka nākamgad terorists iefiltrēsies mierīgā protestā, radot “nepatīkamus notikumus”, Tramps paziņos, ka atkal kandidēs prezidenta vēlēšanās un daudzas slavenības tiks aizturētas par krāpšanos ar nodokļiem.