Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas medicīnas māsām, kas ikdienā aprūpē Covid-19 pacientus, sagādāts liels pārsteigums.

Kā vēstīts slimnīcas ierakstā sociālajā tīklā Facebook, medmāsām sagādātas siltas un praktiskas dāvanas – šalles.

“Mūsu slimnīcas māsas, kuras ik dienas aprūpē Covid-19 pacientus, saka lielu PALDIES māksliniecei Inesei Īrisai Liepiņai par sarūpētajām siltajām un praktiskajām dāvanām – šallēm.

Tās ne vien pasargā no aukstuma fiziski, bet sasilda arī emocionāli.

LASI VĒL: 1994. gadā Aišvarija Rai tika atzīta par pasaules skaistāko sievieti. Paskaties, kā viņa izskatās tagad!

Pateicamies par jauko žestu, sniedzot atbalstu un iepriecinot medicīnas darbiniekus, kuri ik dienas nepagurstoši ārstē un aprūpē Covid-19 pacientus,” vēstīts slimnīcas ierakstā.

Atgādināsim, ka mediķi ir tie, kuri dara patiesus varoņdarbus, lai tikai mēs visi justos labāk, drošāk un lai visus svētkus varētu aizvadīt kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem! Veselību un izturību viņiem!

Foto:

Tikmēr, kā vēstīts, diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 45 jauni Covid-19 pacienti, bet 76 no tām izrakstīti, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.

Kopumā stacionēto Covid-19 slimnieku skaits diennakts laikā sarucis no 676 līdz 631 pacientam jeb par 6,6%. No stacionētajiem 517 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 114 jeb 18% – ar smagu slimības gaitu. Kopumā līdz šim no slimnīcām Latvijā izrakstīti 22 504 Covid-19 pacienti.