Vecvecāki arī šajā reizē sākuši bērnu emocionāli iespaidot, taču māte radiniekiem paskaidrojusi, ka pēc pasākuma ar dzīvesbiedru un meitu plāno mājās mierīgi pasēdēt. Nelūgtajiem radiniekiem tas neesot palicis. Tie bērnam sākuši stāstīt, ka māte esot slikta un viņu nemīlot, meiteni paķēruši aiz rokas un vēlējušies vest uz savām mājām.

Bērnam sākusies histērija. Izlaiduma laikā sieviete izmisumā sazvanījusi dzīvesbiedru, lūgusi ar automašīnu viņai atbraukt pakaļ un izsaukt policiju. Dzīvesbiedrs bijis šokā par mīļotās radinieku visatļautību. Pie pirmsskolas izglītības iestādes durvīm sagaidītas konfliktā iesaistītās personas.

Bērnu aiz rokas bija paņēmusi sievietes māsa. Policisti izskaidroja, ka vecvecāki nav tiesīgi pret mātes gribu vest bērnu prom un lūdza viņu nekavējoties nodot mātei. Meitenīte bija satraukta un tika nodota no vienām rokām uz citām. Radinieki mātei liedza savu atvasi aizvest uz automašīnu.

Vecmamma piesteidzās pie policistiem un notiekošā vainoja sievietes jauno dzīvesbiedru, kas esot ielauzies viņas ģimenē un to izjaucis. Vecmamma bērnu paņēma rokās un skaidroja, ka viņu nevienam neatdos. Kundze neizpratnē policistiem jautāja, kā var neļaut mazmeitai braukt ciemos pie viņas.

Māte aicināta paņemt savu bērnu, taču vecmamma ar rokām viņu atgrūda un bērnu pievilka sev vēl tuvāk. Bērns no vecmammas rokām izņemts. Bērna māte ar meitu devās uz automašīnu.

Savukārt neapmierinātie radinieki sāka lādēt jauno pāri un policistiem piesolīja pamatīgas nepatikšanas darbā. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai radinieku atbildības izvērtēšanai saistībā ar emocionālu vardarbību pret bērnu, kā arī bērna dzīves apstākļu apsekošanai.