Bērnudārza izlaiduma laikā starp radiniekiem izceļas pamatīgs konflikts; tiek iesaistīta policija. 8. jūnijā neilgi pēc pulksten 18.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par ģimenes konfliktu vienā no Rīgas bērnudārziem.

Uz norādīto adresi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa. Notikuma vietā izsaucējs pastāstīja, ka viņa dzīvesbiedrei ir sešus gadus veca meitiņa, kura nule pabeigusi pirmsskolas izglītības iestādi.

Abi kopīgi īsteno ikdienas aizgādību bērnam, taču regulāri jaunās ģimenes kopdzīvē iejaucas mīļotās vecāki un viņas māsa ar vīru. Sieviete pēc šķiršanās no bērna tēva kādu laiku dzīvojusi vecāku privātmājā ārpus Rīgas, kur vecvecāki mazmeitai ļoti pieķērušies.

Vēlāk, jaunajam pārim sākot dzīvot kopā Rīgā, viņi sākuši iejaukties bērna audzināšanā – kategoriski lieguši mainīt bērnudārzu, pieskatīšanas laikā ļāvuši meitenei neiet uz pirmsskolas izglītības iestādi, nebrīdinot ieradušies ciemos, tāpat arī piesolījuši dažādus labumus, lai meitene brauc atpakaļ pie vecvecākiem.

Savukārt, liedzot satikt mazmeitu, sākts draudēt ar vecāku tiesību atņemšanu. Līdz ar to māte lūgusi radiniekiem neierasties uz meitas izlaidumu, tomēr gan vecvecāki, gan māsas ģimene ieradušies pirmsskolas izglītības iestādē.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!