Šī recepte patiešām ir iedarbīga! Mans rezultāts – mīnus 3 kilogrami divās nedēļās!

Jums visu laiku gribas apēst kaut ko saldu? Diemžēl ļoti daudziem cilvēkiem ir atkarība no cukura (un ne tikai bērniem). Vai kādreiz esat par to domājuši?

Šai atkarībai ir divi galvenie iemesli.

Viens no tiem ir parazīti organismā, otrs – stress. Kad cilvēks patērē daudz saldumu, viņa organismā rodas  apstākļi gļotu veidošanai. Tajās izplatās baktērijas un sēnītes. Pēc statistikas trešdaļai cilvēku ir parazīti. Parasti cilvēks pats pat  nezina, ka viņam tādi ir.

Parazīti, kas dzīvo cilvēka organismā, atņem viņam enerģiju. Lai to kompensētu, organisms prasa ko saldu, tikai tāpēc, ka glikoze, kas ir saldumos, dod ātru enerģijas lādiņu. Tajā pat laikā veidojas tauku slānis, kas vājina organisma aizsardzību pret baktērijām un  parazītiem.

Kā likums, jo vairāk parazītu, jo lielāks tauku slānis. Ja atbrīvosieties no parazītiem, jūsu svars kļūs normāls un kāre pēc saldumiem izzudīs.

Un tā, kad parazīti pārstās atņemt jūsu enerģiju, pazudīs miegainība, galvassāpes un nespēks. Jūsu metabolisms normalizēsies.

Paraugieties uz sevi! Pret parazītu profilakse ir jāveic divas reizes gadā, arī tad, ja jums liekas, ka jums parazītu nav. Visefektīvākais organisma attīrīšanas veids ir ar tautas līdzekļiem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!