Visvienkāršāko un efektīvāko līdzekli piedāvāsim jums šodien.

Organisma attīrīšana no parazītiem ar linsēklām un krustnagliņām. Šis līdzeklis der praktiski pret visiem parazītu veidiem.

Lai līdzekli pagatavotu, jāņem 10 tējkarotes linsēklu un 1 tējkarote krustnagliņu. Tās samaļ kafijas dzirnaviņās. Vienmēr gatavojiet nelielu daudzumu, tad maisījums būs iedarbīgāks. Uzglabājiet nelielā, labi noslēdzamā trauciņā.

Lietojiet 3 dienas pa 2 tējkarotēm dienā. Pulveri var pievienot ēdienam vienā ēdienreizē vai arī vienkārši apēdiet pulveri un uzdzeriet tam glāzi silta ūdens (vēlams no rīta).

Pēc trim dienām izdariet trīs dienu pārtraukumu un tad  atkal 3 dienas lietojiet šo līdzekli.

Pēc mēneša kursu atkārtojiet.

Nesatraucieties par dažām organisma reakcijām, tādām kā nieze, izsitumi, herpes, urīna vai izkārnījumu krāsas izmaiņas. Ja ko tādu pamanāt, (var nebūt visiem) tās ir pazīmes, ka notiek aktīva organisma attīrīšanās.

Šis ir ļoti efektīvs līdzeklis. Pēc tā lietošanas, šis maisījums paliek uz kuņģa – zarnu trakta sieniņām, rezultātā parazīti būs spiesti pamest jūsu ķermeni.

Rezultāta uzlabošanai, ieteicams šo maisījumu lietot tukšā dūšā.

Organisma attīrīšanai labi noderēs arī ķirbju sēklas, saulespuķu sēklas, valrieksti, pētersīļi, dilles, svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas.

video