Ģimene devās uz vietu, kurai garām vajadzēja braukt Pāvesta Franciska automobīlim. Kad Džojs pamanīja tuvojošos pāvesta automobīli, viņš pacēla Džiannu tik augstu, cik vien varēja, lai pievērstu apsardzes uzmanību. Viens no apsargiem pamanīja bērnu un pienesa mazulīti pāvestam.

Pāvests daudzu tūkstošu cilvēku acu priekšā noskūpstīja meitenītes galviņu, un ģimene saprata, ka viņi ir svētīti.

Aizkustinošā diena beidzās, un ģimene atgriezās savā iepriekšējā dzīvē. Nebeidzamajās vizītes pie ārstiem un tikpat nebeidzamajās prognozēs, kuras neviesa optimismu. Taču neraugoties uz to, Massiantonio turpināja nākotnē raudzīties cerīgi.

Un tad, aptuveni sešas nedēļas pēc Džiannas tikšanās ar pāvestu, Džojs un Kristena saņēma ziņu, kuru nepārspīlējot var saukt par brīnumu. Mazulītes galvas smadzeņu fotogrāfijas rādīja, ka audzējs ir ievērojami samazinājies, tas nozīmēja, ka Džianna sāk atveseļoties.

Vai tas bija Pāvesta skūpsta efekts? Neviens to nekad skaidri neuzzinās, tomēr ģimene stingri tic, ka tas bija Dieva skūpsts.

Un patiesi, kad viss visapkārt ir pret tevi, ticībai ir liels spēks. Un nav svarīgi, kādai reliģijai piederi un vai piederi vispār – svarīgi ir līdz pēdējam ticēt brīnumam un nenolaist rokas.