Katra cilvēka dzīvē gadās notikumi, kurus nekā citādi, kā par brīnumu nosaukt nevar. Massiantonio ģimenei arī ir šāds notikums. Viņu mazā meitiņa Džianna tikās ar Romas pāvestu, kad tas bija Filadelfijā.

Reiz Massiantonio mājās atskanēja telefona zvans. Zvanīja ļoti labs ģimenes draugs – Donijs Aspers. Viņš ir FIB aģents un tajā dienā nodrošināja Romas pāvesta drošību. Donijs lika ģimenei steigties uz pilsētas centru, ko viņi arī izdarīja.

Donijs gribēja, lai draugu Džoja un Kristenas  mazā meitiņa tiktos ar Pāvestu. Meitenītes vecāki  ir katoļi, bet mazajai Džiannai bija diagnosticēts ļoti reta asins slimība un smadzeņu audzējs.

Viņi cerēja dabūt Pāvesta Franciska svētību. Cerība gan bija ļoti maza…

Pilsētas centrā bija sanākuši ļoti daudz cilvēku, kuriem bija tieši tāda pati vēlēšanās. Visu sarežģīja apstāklis, ka mazajai Džiannai parasti kļuva slikti pūlī, tāpēc vecāki nespēja izšķirties, vai ir vērts iziet no mājas.

Galu galā viņi nolēma riskēt, jo kad oficiālā medicīna nesola pozitīvu prognozi, atliek paļauties uz augstākiem spēkiem. Un izrādās tie bija labvēlīgi Massiantonio ģimenei…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!