Mikroblogošanas vietnē Twitter izplatījies video, kurā redzams, kā tiek sabojātas automašīnas pēc sniega tīrīšanas no jumtiem. Video redzams, kā pēc sniega tīrīšanas blakus stāvošajiem auto sabojāti stikli.

Jāpiebilst, ka uz video reaģēja arī Rīgas dome, jautājot precīzu auto atrašanās vietu.

Kā izrādās, video filmēts Katoļu ielā. Daļa Twitter lietotāju neslēpa šoku un izbrīnu par redzēto, tikmēr daļa raksta, ka autovadītājiem jārēķinās ar situāciju, ka katru gadu no ēku jumtiem tiek tīrīts sniegs.

“Katru gadu (!!!) medijos, soctīklos rāda šādus kadrus, ka atkusnī nevajag auto likt pie namiem ar slīpajiem jumtiem, īpaši, ja nav sniegs tīrīts. Bet nē, vienmēr atrodas gudrinieki, kuri tur parkojas. Un vēl zem zīmes “apstāties aizliegts”.

LASI VĒL: Strādāju Austrumu slimnīcā kā medmāsa un šodienas piedzīvotais man paliks atmiņā uz ilgiem laikiem

” Jāpiebilst, ka iepriekš tika diskutēts par sniega tīrīšanas problēmām Rīgā.

Noskaties video:

Tostarp, tika vēstīts, ka nav izslēgta iespēja neapmierinošas galvaspilsētas ietvju attīrīšanas no sniega dēļ lauzt līgumu ar uzņēmumu “Clean R”, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīga panorāma” pauda Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis (JV).

Autovadītāji un savu automašīnu īpašnieki, esiet uzmanīgi un šo piemēru noteikti ņemiet sev kā atgādinājumu, lai arī ar jūsu mašīnām nenotiek līdzīga situācija!