Latvijā daudziem zināmā un populārā dziedātāja Aminata ir nolēmusi ieviest jaunas pārmaiņas savā dzīvē, līdz ar to ir nedaudz piestrādājusi pie sava ārējā izskata un tikusi pie jaunas frizūras.

Ilgāku laiku bija pierasts Aminatu redzēt ar sapītām bizītēm, taču tagad, kā liecina dziedātājas jaunākās sociālajos tīklos publicētās bildes, viņa nolēmusi atgriezties pie saviem dabiskajiem čirkainajiem matiem.

Vienlaikus Aminatas fani par jaunajām izmaiņām ir patīkami pārsteigti, jo, kā cilvēki saka, tad viņai šāds izskats piestāv un pievērš visai lielu uzmanību.

LASI VĒL: Neatliekamās medicīniskās palīdzības direktore Liene Cipule nosauc 3 lietas, kam jābūt “aptieciņā” Covid-19 gadījumā

Iepriekš vēstījām, ka Aminata Savadogo raidījumā “Rezervēts” atklāti pastāstījusi par savām attiecībām ar tēvu. Aminata norādīja, ka viņu izaudzinājuši mamma, omīte un vectēvs, kurš esot bijis dziedātājai tēva vietā. Dziedātāja neslēpa, ka joprojām nespēj sev atbildēt, kā tēvs spēj mīlēt vienu bērnu, bet otru nē.

Foto:

Atgādinām, ka iestājoties rudenim, dziedātāja Aminata saviem faniem sagatavoja smeldzīgu balādi “Acis sāļas”.

Aminata uzsver, ka dziesma “Acis sāļas” viņai nozīmē ļoti daudz, jo šī ir viena no tām dziesmām caur kuru viņai izdodas “pārstrādāt” kādu negatīvo pieredzi un tā vietā, lai turētu sāpes un aizvainojumu sevī, šī dziesma ļauj to visu palaist vaļā, piedot un elpot brīvi.

Video ar dziesmu: