Portālā Sudzibas.lv pavisam nesen kāda sieviete padalījās ar piedzīvoto šī gada augusta sākumā. Šķietami, ka tas ir notikums, kuru piedzīvot nevēlētos neviens un vienlaikus ko tādu viņi atcerēsies uz mūžu.

Sievietes rakstītais:

“04.07.2020. Mēs pasūtījām banketu 12 cilvēkiem uz 01.08.2020., svinību iemesls – pērļu kāzas. Mūs apmierināja viesu nama atrašanās vieta, ēdienu piedāvājums un cena.

LASI VĒL: Neviens gadiem neiegāja pie vecenītes. Lūk, ko ieraudzīja tur kaimiņiene, kad iegāja dzīvoklī!

Pasūtījām, visu ar saimnieci izrunājām, iemaksājām naudu un devāmies projām. 31.07.2020. Es personīgi zvanīju uz viesu namu noskaidrot pāris organizatoriskus jautājumus, viss likās kārtībā līdz brīdim, kad 01.08.2020.

Vakarā ar viesiem ieradāmies viesu namā. Es iegāju iekšā, teicu, esam klāt, bet apkalpojošais personāls bija ļoti pārsteigts mani redzot. Teicu, ka mums ir pasūtīts bankets, bet izrādās – mūs neviens negaida!

Nekā nav! Un tad sākās murgaini paskaidrojumi – saimniece slimoja, personāls visu sajaucis, pasūtījuma lapa no grāmatas izrauta utt. , visādas muļķības.

Iedomājaties, kādas ir sajūtas, kad saproti, ka nekā nav, neviens negaida, bet pasūtītajā zālē līksmo citi cilvēki. Iemaksāto naudu atdeva un iedeva kompensāciju 20 eiro, bet tas nekādi neatsvēra manu emocionālo traumu.

Mēs ar viesiem palikām uz ielas. Sieviete no apkalpojošā personāla piedāvāja kādu stundu pagaidīt, kaut ko mums sarūpēšot. Bet nebija ne mazākās vēlēšanās tur palikt.

Nevienam nenovēlu tādu pārdzīvojumu un neiesaku doties uz šo vietu.”