Grūti iedomāties vēl briesmīgāku likteni par vientuļām vecumdienām. Ar katru dienu galva strādā aizvien sliktāk, redze un dzirde pasliktinās. Slimības, kas krātas garajos mūža gados, draudzīgi atgādina par sevi. Bet palīdzību nav no kā gaidīt.

Paļauties var tikai uz saviem iekrājumiem, kuri kūst aizvien ātrāk, un arī uz pensiju. Vēl vairāk, nereti vientuļie vecīši baidās, ka uzticējušies kādam svešiniekam, zaudēs to mazumiņu, kas viņiem vēl atlicis!

39 gadīgā trīs bērnu māte Lusija Allena jau 21 gadu dzīvoja savā Londonas dzīvoklī. Lielāko daļu šā laika sieviete centās nodibināt attiecības ar veco kaimiņieni. Bet vecenīte bija ļoti noslēgta, pie tam vēl viņai bija kāda psihiska kaite.

Tikai pavisam nesen Lusija iekaroja vecenītes uzticību un varēja ieiet viņas istabā. Tur ieraudzītais šokēja Lusiju. Dievs vien zina, cik ilgi nabaga sieviete bija dzīvojusi tik briesmīgā netīrībā. Vēl jo vairāk – Lusija uzzināja, ka kaimiņiene mazgājusies nebija veselus 13 gadus!

Vecas, salauztas mēbeles, saplēsts apģērbs, netīrumu kārta uz grīdas – ar katru tādu atklājumu misis Allenas sirds sažņaudzās aiz žēluma. Bez tam, vecajā ledusskapī vecenītei nebija ēdiena, bet apakšējā plauktā mita melnais pelējums.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!