Viņu romāns attīstījās tik strauji, ka viņiem jau tika pareģota Holivudas skaistākā pāra slava. Kādā jaukā dienā viņi paziņoja, ka drīz kļūs par vecākiem. Kianu pat bija paspējis iekārtot meitiņai istabu, taču mēnesi pirms dzemdībām noskaidrojās, ka meitenīte vairs nav starp dzīvajiem, tā arī nenākusi  pasaulē.  Nāves cēlonis –  trombs nabas saitē.

Pēc šī notikuma Kianu un Dženifera vairs nespēja kopā dzīvot un nolēma šķirties. Kianu metās darbā, bet Džena nekur nespēja glābties no nelaimes.

Dženifera sāka dzert, bet pēc kāda tusiņā sēdās iereibusi pie stūres, pat nepiesprādzējusies ar drošības jostu. Tā rezultātā Kians kārtējo zaudējumu pārdzīvoja pilnīgā vientulībā. Viņš vienkārši apglabāja savu mīļoto līdzās nedzimušajai meitiņai.

Karjera

Rīva aktiera krātuvītē ir daudz veiksmīgu lomu. Tomēr viņš neķeras pie katra naudīga darba. Ja aktieris uzskatīs, ka filmā ir pārāk daudz vardarbības, vai ari, ka personāžs ir pārāk cietsirdīgs, viņš vienkārši nepiekritīs filmēties, lai kādu honorāru viņam par to solītu.

Vislabsirdīgākais puisis Holivudā

Rīva jaunākā māsa slimoja ar leikēmiju, tāpēc lielāko honorāra daļu, ko viņš saņēma par lomu filmā „Matrica”, viņš iztērēja par viņas ārstēšanu un pārskaitījumu fondam, kas cīnījās pret šo slimību.

Viņu var sastapt uz ielas, ēdot sendviču vai dzerot kafiju, braucot metro vai pļāpājot ar bezpajumtniekiem.

Kad aktierim pajautāja, vai viņa skumjas ir pārgājušas, viņš atbildēja, ka skumjas nepāriet, tās tikai maina formu.

Mēs ļoti mīlam šo puisi par viņa vienkāršību, godīgumu, tiešumu, labsirdību un neordinaritāti!