Neviens nestrīdēsies par to, ka Kianu Rīvss nav līdzīgs vairumam Holivudas aktieru. Mēs zinām, ka viņām patīk parunāties ar bezpajumtniekiem par augstām matērijām, viņš staigā saplēstā apģērbā un apavos. Bet ar visu to viņš ir lielisks cilvēks.

Aktieris bieži kļūst par memu varoni, vispirms jau par „skumjo Kianu”. Pats sevi viņš uzskata par laimīgu cilvēku, neraugoties uz visu, ko viņam nācies pārdzīvot. Redakcija apkopojusi vispārsteidzošākos faktus par šo neordināro personību.

Ģimene

Kianu dzimis Libānas galvaspilsētā. Viņā vecāki izšķīrās, kad viņš bija pavisam maziņš. Nedaudz vēlāk tēvs nonāca cietumā par narkotiku tirdzniecību. Bērnībā Kianu bieži nācās pārceļot no vienas dzīves vietas uz citu un dzīvot kopā ar dažādiem patēviem.

Mīlestība

Dženifera Saima no 18 gadu vecuma veidoja savu aktrises karjeru. Viņa nebija līdzīga citam Holivudas aktrisēm, kuras jebkuriem līdzekļiem centās iegūt slavu. Viņa bija vienkārša un kautrīga, šķiet, ka tieši ar to viņa piesaistīja Kianu Rīva uzmanību.

Kādā aktieru saietā viņa sadraudzējas ar Kianu māsu, pēc tam viņai radās iespēja iepazīties ar pašu aktieri. Dženifera uzreiz iekaroja Rīva sirdi, viņš pievērsa uzmanību meitenei, kura necentās viņam patikt, kura vienkārši bija dabiska.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!